cookies

 

Serwis internetowy swiatkotow.pl używa plików cookies.

Korzystając ze strony internetowej www.swiatkotow.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

zakładki zdjęcia/filmy

Forum dyskusyjne

Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rozmiar tekstu: A+ A-
swiatkotow Caroline
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2013-10-02 16:20:34
Witam,w nocy z 3 na 4 sierpnia do mojego męża do pracy przyszła Lutka. Tej nocy urodział 4 małe kociaczki, dla których udało nam się już znaleźć domy. Do tej pory Lutka mieszka z moją mamą na działce, gdzie odkarmiała swoje maleństwa. Teraz, ponieważ już jest za zimno na mieszkanie w domku letniskowym żyje z nami-moim mężem i dwoma naszymi psiakami, z którymi bardzo się nie lubi. Przez co siedzi zamknięta w jednym pokoiku. Odwiedzamy ją tam, ale wiemy, że potrzebuje prawdziewgo domu, w którym będzie mogła sobie swobodnie zwiedzać wszystkie zakamarki.<br>Szukamy domu dla Lutki. Jest kotką, która przekonała mnie do kotów. Jest bardzo spokojna, lubi wychodzić na spacery, jest czyściutka i bardzo lubi być drapana po bródce. Nie wiem ile ma lat, myślę, że około 2-3. Jest klasycznym dachowcem w szare pręgi. Jest bardzo wdzięczna i gdybym nie miała tak małego mieszkania i 2 nietolerancyjnych psiaków z chęcią bym ją sobie zostawiła.<br>Pomóżcie nam znaleźć jej kochający dom, z którego nie będzie musiała odchodzić.<br>Jeśli będzie taka potrzeba jesteśmy w stanie ją przewieźć do nowego domku.
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2013-10-02 21:42:38).
 
Odpowiedz

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego